Firma WAEL-bis powstała ponad 25 lat temu jako Wytwórnia Aparatury Elektrycznej WAEL. Później, na skutek przekształceń, zmieniła nazwę na Wytwórnia Sprzętu Ochronnego WAEL-bis. Jednakże wszelkie rozwiązania, myśl technologiczna i kadra techniczna pozostały te same.

WAEL-bis zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą sprzętu ochronnego - uziemiaczy i zwieraczy dla Energetyki.

Każdy nasz projekt jest wynikiem wnikliwej analizy rynku i potrzeb użytkowników, nierzadko to właśnie finalni odbiorcy są motorem wprowadzania zmian czy nowości technicznych, mających na celu usprawnianie pracy osób użytkujących uziemiacze.

Nowatorskie rozwiązania, elastyczność i fachowość przy konkurencyjnej cenie to niewątpliwie główne zalety WAEL-bis

WAEL-bis
Współpracującym z nami Zakładom Energetycznym i Rejonom Energetycznym oferujemy cieszące się dużą popularnością specjalistyczne szkolenia o zagrożeniach i bezpieczeństwie w Energetyce. Szkolenia takie przeprowadzamy bezpośrednio na terenie Rejonów Energetycznych w dogodnych terminach.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów zajmujemy się również kompletowaniem pozostałego sprzętu ochronnego - elektroizolacyjnego np. do wyposażania stacji transformatorowych (rękawice, drążki, wskaźniki, dywaniki, szafy, itp.)

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.