Doświadczenie w branży oświetleniowej zdobywamy od 1991 roku. Nasz sukces to efekt zarówno wyjątkowej dbałości o wzornictwo, jak i wykonanie produktów. Spotline to gwarancja tego, że macie do czynienia z najnowszymi światowymi trendami w projektowaniu systemów oświetleniowych. W ciągu ponad 20 lat stworzyliśmy bazę kilku tysięcy artykułów – opraw i lamp architektonicznych, dekoracyjnych i technicznych wraz z osprzętem do zasilania i sterowania. Co roku rozszerzamy ofertę o kolejne kilkaset wzorów sprzętu oświetleniowego.

Wśród tak szerokiego asortymentu oferujemy oświetlenie wewnętrzne do salonu, kuchni czy łazienki oraz przestrzeni schodów czy holu, a także o specjalnym przeznaczeniu do ekspozycji dzieł sztuki czy innych zbiorów oraz do tworzenia różnorodnych oryginalnych aranżacji. Poza tym w naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór lamp zewnętrznych – do ogrodu, alejki, na taras i elewację. Wysmakowane i funkcjonalne rozwiązania znajdą zarówno ci, którzy szukają odpowiedniego oświetlenia do mieszkań, domów czy rezydencji, jak również ci, którzy aranżują przestrzeń komercyjną bądź publiczną. Styl naszych lamp spełni oczekiwania zwolenników minimalistycznego designu oraz miłośników bardziej ozdobnego wzornictwa.

W wielu wypadkach światło jest dziś elementem bardzo ściśle powiązanym z architekturą projektowanych przestrzeni. W rezultacie to właśnie gra świateł buduje odpowiedni nastrój, dopełniając wystrój wnętrza. Dlatego znaczącą część naszych lamp i opraw stanowią te stworzone do celów profesjonalnych, gdzie celem nadrzędnym jest podkreślenie walorów przestrzeni czy eksponowanych w niej przedmiotów – w punktach handlowych, przestrzeniach wystawienniczych, biurowych, hotelowych i restauracyjnych. Tu liczy się funkcjonalność i możliwości techniczne – dlatego znajdziecie tu systemy wysoko i nisko napięciowe (High and Low Voltage), oświetlenie LED i POWER LED wraz ze sterownikami i modułami LED RGB z możliwością dowolnego wyboru scen świetlnych. Do wyboru nieśmiertelna klasyka oraz nowoczesne projekty, by podkreślić wyrazistość wnętrza w każdym stylu.

Wiele rozwiązań z dziedziny oświetlenia technicznego przeniknęło ze świata przestrzeni komercyjnych do bardziej intymnych przestrzeni prywatnych. Innowacyjne projekty to nasza domena. W przygotowaniu nawet najbardziej złożonych i oryginalnych koncepcji pomocą służy fachowy zespół doradców i projektantów. Pozwólcie nam się sprawdzić! Doboru prawidłowego oświetlenia i natężenia światła dokonujemy w zgodzie z certyfikatami - poprawnie:

Norma wewnętrzna PN-EN 12464-1
Norma zewnętrzna PN-EN 12464-2

Dziś ludzie dokonują świadomych wyborów. Wymagają precyzji i profesjonalizmu. Spotline to doskonałe rozwiązania. Odwiedźcie nasz salon i powiedzcie, czego oczekujecie. Uczynimy wszystko, byście poczuli, że znaleźliście się w domu światła.

Ważne jest, żebyście mieli poczucie, że Spotline towarzyszył Wam nie tylko w chwili projektowania i zakupu odpowiedniego oświetlenia, lecz również asystuje Wam w czasie codziennego użytkowania. W każdej sprawie zawsze możecie skorzystać z usług naszego profesjonalnego serwisu.

Witamy w Spotline!

Oferujemy oświetlenie:

do domu: stojące, sufitowe, nocne, wiszące, stołowe, meblowe, linkowe, na biurko, podszafkowe, gipsowe, ledowe, podłogowe, kinkiety
systemy szynowo-prądowe wysoko i nisko napięciowe, oświetlenie witryn
profesjonalne oświetlenie do sklepu, biura, hoteli i innych obiektów publicznych (np. gabinet kosmetyczny, fryzjerski, lekarski)
produkty specjalne - oprawy na wysięgnikach do wystaw, naświetlacze, reflektory, projektory, oświetlenie do lustra, obrazów i mebli
oprawy wbudowane oraz natynkowe
lampy zewnętrzne przeznaczone do: ogrodu, podjazdu, parkingu, elewacji
oświetlenie dekoracyjne - łańcuchy świetlne LED, paski oraz taśmy LED
oświetlenie do fontanny, oczka wodnego i basenu
akcesoria: źródła światła, sterowniki, zasilacze, stateczniki elektroniczne i konwencjonalne, transformatory elektroniczne.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.