Firma KM-SYSTEM, z siedzibą w Jeleniej Górze, powstała w 2001 roku. Nasze doświadczenia w automatyce przemysłowej sięgają jednak już roku 1993. Od 1998 roku zaczęła się nasza przygoda z tworzywami sztucznymi.

Przez cztery lata pracowaliśmy w nowoczesnej, dużej firmie zagranicznej zajmującej się produkcją wyrobów AGD z tworzywa sztucznego. Zdobyliśmy tam nieocenione doświadczenie poznając budowę i zasadę pracy wtryskarek i urządzeń towarzyszących. Zyskaliśmy również bardzo duże doświadczenie w zakresie całego procesu technologicznego (montaż formy, dobór materiału, uruchomienie produkcji na wtryskarce).

KM-SYSTEM to firma prężna i rozwojowa. W ciągu krótkiego czasu zdobyła grono zaufanych, poważnych klientów. Mamy więc przyjemność współpracować z "P&F WARTACZ ", BIS-PAK PPHU , ELEKTROPLAST PPHU, Mitsubishi Electric Europe B.V. Oddział w Polsce, GREINER PACKAGING, LAMELA Sp z o.o., MOCHTOYS Sp.J., PTS - PUSTKÓW, PHOENIX CONTACT Sp. z o.o., Ergomoulds Sp. z o.o., Plast-Box SA

Wszystkie nasze konstrukcje i rozwiązania cechuje najwyższa jakość - nasz wysoko wykwalifikowany zespół konstruktorów korzysta z bardzo nowoczesnego programu do wspomagania projektowania w 3D firmy Solid Works. Także stosowane materiały i podzespoły renomowanych firm np. Mitsubishi, SMC, Bosch, Hiwin itp. dają gwarancję najwyższej jakości. Jakość naszych produktów określają również takie cechy jak:

- powtarzalność cyklu i dokładność,
- elastyczność w zakresie zmiany zasobników etykiet,
- niski koszt eksploatacji,
- łatwość obsługi i diagnostyka.

Istotnym atutem naszej firmy jest serwis wtryskarek i pomoc w instalacji robotów i podajników do różnych typów wtryskarek.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (2)

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.