Firma KM-SYSTEM, z siedzibą w Jeleniej Górze, powstała w 2001 roku. Nasze doświadczenia w automatyce przemysłowej sięgają jednak już roku 1993. Od 1998 roku zaczęła się nasza przygoda z tworzywami sztucznymi.

Przez cztery lata pracowaliśmy w nowoczesnej, dużej firmie zagranicznej zajmującej się produkcją wyrobów AGD z tworzywa sztucznego. Zdobyliśmy tam nieocenione doświadczenie poznając budowę i zasadę pracy wtryskarek i urządzeń towarzyszących. Zyskaliśmy również bardzo duże doświadczenie w zakresie całego procesu technologicznego (montaż formy, dobór materiału, uruchomienie produkcji na wtryskarce).

KM-SYSTEM to firma prężna i rozwojowa. W ciągu krótkiego czasu zdobyła grono zaufanych, poważnych klientów. Mamy więc przyjemność współpracować z "P&F WARTACZ ", BIS-PAK PPHU , ELEKTROPLAST PPHU, Mitsubishi Electric Europe B.V. Oddział w Polsce, GREINER PACKAGING, LAMELA Sp z o.o., MOCHTOYS Sp.J., PTS - PUSTKÓW, PHOENIX CONTACT Sp. z o.o., Ergomoulds Sp. z o.o., Plast-Box SA

Wszystkie nasze konstrukcje i rozwiązania cechuje najwyższa jakość - nasz wysoko wykwalifikowany zespół konstruktorów korzysta z bardzo nowoczesnego programu do wspomagania projektowania w 3D firmy Solid Works. Także stosowane materiały i podzespoły renomowanych firm np. Mitsubishi, SMC, Bosch, Hiwin itp. dają gwarancję najwyższej jakości. Jakość naszych produktów określają również takie cechy jak:

- powtarzalność cyklu i dokładność,
- elastyczność w zakresie zmiany zasobników etykiet,
- niski koszt eksploatacji,
- łatwość obsługi i diagnostyka.

Istotnym atutem naszej firmy jest serwis wtryskarek i pomoc w instalacji robotów i podajników do różnych typów wtryskarek.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.