Nasza firma powstała 5 września 1995 r. Pierwszymi kierunkami rozwoju firmy były wykonywane prace z obszaru kompensacji mocy biernej i projektowaniu układów automatyki.

W kolejnych latach rozbudowana została istniejąca działalność i rozszerzona o dodatkowe działy. Rozpoczęliśmy projektowanie i wykonanie układów sterowania do maszyn przetwórstwa tworzyw sztucznych, oraz pierwszych maszyn do produkcji peletu. Zajęliśmy się konfekcjonowaniem kabli do serwonapędów dla odbiorców w Szwajcarii i Niemczech. Systematycznie realizujemy również zlecenia z zakresu prefabrykacji szaf rozdzielczych i sterowniczych NN i SN.

Nieustannie pracujemy nad rozwojem naszej firmy i ulepszaniem istniejących systemów, jak również jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Już wkrótce planujemy uruchomienie projektu tworzenia nowych maszyn dla przemysłu drzewnego, oraz wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań energoelektroniki dla istniejących już działów.

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie i współpraca z wieloma partnerami z branży daje nam możliwość pełnej realizacji projektów różnego rodzaju inwestycji bez obawy o ich terminowe i solidne wykonanie.

Nasz zespół tworzą kompetentni fachowcy kładący nacisk na uczciwość i rzetelność w wykonywaniu swoich obowiązków, przy jednoczesnym dbaniu o swój rozwój osobisty i duchowy.

Naszym celem jest nie tylko wprowadzanie na rynek nowych rozwiązań energooszczędnych, oraz ciągłe udoskonalanie już istniejących; jest nim również ukazanie uczciwego sposobu nawiązywania relacji biznesowych opartego na zaufaniu, wzajemnym szacunku i prawdzie, jako jedynego modelu na którym warto budować nie tylko kontakty biznesowe, ale również relacje osobiste i społeczne.

Poza obowiązkami związanymi z naszą pracą kładziemy też duży nacisk na pomoc potrzebującym, dlatego regularnie współpracujemy z Centrum Wiara i Nauka w Łodzi i Suchcicach.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.