Firma KOPOS ELEKTRO PL Sp. z o.o. jest polskim przedstawicielstwem czeskiego producenta materiałów elektroinstalacyjnych KOPOS KOLIN a.s.

KOPOS KOLIN (nazwa ta obowiązuje od 1994 roku, kiedy to przedsiębiorstwo zostało sprywatyzowane) ma w Czechach długą tradycję jako producent materiałów elektroinstalacyjnych. Pierwsze wyroby elektroinstalacyjne zostały wyprodukowane już w 1926 roku. Obecnie KOPOS KOLIN jest czołowym producentem materiałów elektroinstalacyjnych w Republice Czeskiej i posiada szereg certyfikatów świadczących o jakości produkcji oferowanych przez niego wyrobów (m.in. certyfikat zgodny z normą ISO 9001 - system kierowania jakością, ISO 14001 - środowisko naturalne oraz świadectwo "Bezpieczne przedsiębiorstwo").

Czeska Spółka poprzez udział w targach organizowanych na terenie Polski, m. in. w Poznaniu i w Warszawie, zyskała w Polsce wielu poważnych partnerów. W celu łatwiejszej i szybszej obsługi kontrahentów, a także w celu udostępnienia swoich produktów szerszej grupie odbiorców KOPOS KOLIN a.s. postanowił utworzyć oddział w Polsce - KOPOS ELEKTRO PL. Sp. z o.o.

Siedzibą polskiego przedstawicielstwa jest Wrocław. KOPOS ELEKTRO PL. Sp. z o.o. sukcesywnie zwiększa swoje udziały na polskim rynku wyrobów elektroinstalacyjnych. Decyduje o tym wysoka jakość oferowanych przez Spółkę produktów, a także ich konkurencyjność.

KOPOS ELEKTRO PL. Sp. z o.o. jest stałym uczestnikiem targów "ENERGETAB" w Bielsku Białej gdzie corocznie prezentowane są nowe produkty.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.