Inexim Sp. z o.o. to dynamiczna firma działająca w branży elektroenergetycznej, telekomunikacyjnej i ciepłowniczej, dystrybutor komponentów wysokiej klasy w dziedzinie połączeń światłowodowych, bezprzewodowych, ochrony przepięciowej oraz ogrzewania i klimatyzacji, a także producent pigtaili i patchcordów.
Od początku naszego powstania dbamy o to, aby nasza oferta obejmowała produkty wykonane w nowoczesnej technologii, posiadające bardzo dobre parametry techniczne, gwarantujące pełną satysfakcję naszym klientom.
Podejmujemy współpracę z renomowanymi firmami, o szerokim zasięgu i ugruntowanej pozycji na rynku. Dlatego naszymi partnerami są: szwajcarska firma Huber+Suhner, niemiecka Eberle, oraz czeska Saltek.
Na mocy porozumień jesteśmy dystrybutorami produktów tych firm na rynku polskim. Jesteśmy również producentem wysokiej klasy światłowodowych kabli połączeniowych: pigtaili i patchcordów.

Produkcja opiera się na nowoczesnej technologii, materiałach i urządzeniach renomowanych firm.
Zakład produkcyjny Inexim Bis Sp. z o.o. mieści się w Lublinie.

Organizujemy również prezentacje dotyczące oferowanych przez nas produktów oraz szkolenia w zakresie ochrony odgromowej i przepięciowej. Bierzemy czynny udział w ważniejszych targach, wystawach i konferencjach branży telekomunikacyjnej i elektroenergetycznej.

Staramy się udoskonalać naszą ofertę i system działania tak, aby zawsze być dla Państwa: Profesjonalnym, rzetelnym i niezawodnym partnerem.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (1)