Inexim Sp. z o.o. to dynamiczna firma działająca w branży elektroenergetycznej, telekomunikacyjnej i ciepłowniczej, dystrybutor komponentów wysokiej klasy w dziedzinie połączeń światłowodowych, bezprzewodowych, ochrony przepięciowej oraz ogrzewania i klimatyzacji, a także producent pigtaili i patchcordów.
Od początku naszego powstania dbamy o to, aby nasza oferta obejmowała produkty wykonane w nowoczesnej technologii, posiadające bardzo dobre parametry techniczne, gwarantujące pełną satysfakcję naszym klientom.
Podejmujemy współpracę z renomowanymi firmami, o szerokim zasięgu i ugruntowanej pozycji na rynku. Dlatego naszymi partnerami są: szwajcarska firma Huber+Suhner, niemiecka Eberle, oraz czeska Saltek.
Na mocy porozumień jesteśmy dystrybutorami produktów tych firm na rynku polskim. Jesteśmy również producentem wysokiej klasy światłowodowych kabli połączeniowych: pigtaili i patchcordów.

Produkcja opiera się na nowoczesnej technologii, materiałach i urządzeniach renomowanych firm.
Zakład produkcyjny Inexim Bis Sp. z o.o. mieści się w Lublinie.

Organizujemy również prezentacje dotyczące oferowanych przez nas produktów oraz szkolenia w zakresie ochrony odgromowej i przepięciowej. Bierzemy czynny udział w ważniejszych targach, wystawach i konferencjach branży telekomunikacyjnej i elektroenergetycznej.

Staramy się udoskonalać naszą ofertę i system działania tak, aby zawsze być dla Państwa: Profesjonalnym, rzetelnym i niezawodnym partnerem.

Products

The exhibitor has not added any products.

News

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (1)