Duńska firma HMF należy do czołówki światowych producentów żurawi samochodowych znanych na świecie z najwyższej jakości.
Profil produkcyjny firmy obejmuje gamę żurawi hydraulicznych od 0.5 - 80 tm - co daje łącznie ponad sto wszechstronnych i niezawodnych konfiguracji dźwigów samochodowych przeznaczonych do montażu na wszystkich typach pojazdów. HMF Polska jako przedstawiciel duńskiego producenta oferuje:

- żurawie samochodowe HMF
- żurawie do pracy z koszem osobowym (pełna
certyfikacja)
- żurawie leśne i recyklingowe

Żurawie HMF są produkowane w nowoczesnej fabryce o powierzchni 70.000m2. Wzmożony program stałych modyfikacji zapewnia, że od fazy projektu do momentu produkcji urządzeń wykorzystywane są najnowocześniejsze technologie zapewniające najwyższą jakość. Każde urządzenie opuszczające fabrykę jest dokładnie sprawdzane i testowane w celu zapewnienia najwyższej jakości każdego żurawia.

Fabryka jest wspierana przez rozległą sieć sprzedaży i serwisów w ponad 50 krajach na całym świecie. Stały dostęp do części zamiennych zapewnia minimalny czas przestoju w przypadku awarii.

- power to lift to hasło, które reprezentuje wartości wyznawane przez HMF. Jako klient HMF mogą Państwo zawsze oczekiwać wysokiego poziomu bezpieczeństwa, fachowości i niezawodności we współpracy z naszymi pracownikami i przedstawicielami.

Przedstawicielstwo firmy HMF w Polsce to kolejny krok w umacnianiu pozycji producenta jako lidera na światowym rynku żurawi samochodowych.
Mocny i doświadczony zespół pracowników firmy, obecnych na rynku zabudów ciężarowych od wielu lat, gwarantuje doskonałą obsługę i profesjonalizm na każdym kroku. Ufamy, że współpraca z naszą firmą da Państwu wiele satysfakcji i zaowocuje długoletnią współpracą, czego sobie i Państwu życzymy!

News

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.