Jesteśmy największym producentem artykułów kosmetyki samochodowej oraz gospodarstwa domowego w Polsce. Szeroka gama oferowanych przez nas produktów zaspokoi potrzeby każdego klienta. Od wielu lat z naszych linii produkcyjnych schodzą takie wyroby jak: gąbki i ścierki samochodowe z mikrofibry, irchy syntetycznej, irchy naturalnej, rękawice do mycia i polerowania, mopy podłogowe, ścierki podłogowe, ścierki kuchenne oraz ich zestawy.

Wykorzystywane materiały gwarantują najwyższą jakość naszych produktów oraz zapewniają bezpieczne ich użycie zarówno w samochodzie jak i w domu. Zapewniamy pakowanie wyrobów zgodnie z propozycją klienta, wykonanie nadruków np. logo. Istniejemy na rynku europejskim od 1993 roku. Zaopatrujemy główne sieci handlowe oraz hurtownie motoryzacyjne i AGD w Holandii, Niemczech, Belgii, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Francji, Austrii, Szwajcarii, Czechach oraz Rumunii.

Zdobyte w tym okresie doświadczenie oraz szybka odpowiedzią na zapytanie od naszych klientów pozwala stwierdzić że jesteśmy najszybszym dostawcą w Europie.

Products

The exhibitor has not added any products.

News

The exhibitor has not added any news.