Indutronic jest wiodącym dostawcą profesjonalnych usług serwisowych dla wielu najlepszych na świecie marek z rynku szeroko pojętej elektroniki przemysłowej. Naprawiamy głównie urządzenia pogwarancyjne, specjalizujemy się w serwisie:

falowników wszystkich producentów
zasilaczy przemysłowych
sterowników AC i DC
płyt sterujących
modułów PLC
paneli operatorskich i monitorów

Serwis tak różnorodnych urządzeń jest możliwy dzięki zespołowi inżynierów, techników elektroników i automatyków legitymujących się wieloletnim doświadczeniem w serwisie elektroniki przemysłowej.

Naszym celem jest dostarczenie klientowi szybkiego, efektywnego i ekonomicznego rozwiązania w sytuacjach awaryjnych. Jesteśmy świadomi jakie koszty i problemy generuje przestój spowodowany awarią linii produkcyjnej lub elementu skomplikowanej i często unikalnej maszyny. Oczywiście pomagamy w okresowych przeglądach maszyn i urządzeń, sugerujemy remonty, zaopatrzenie się w części zapasowe ale niespodziewane awarie urządzeń elektronicznych zdarzają się praktycznie w każdym zakładzie.

Ze swojej strony gwarantujemy pełne zrozumienie potrzeb Klienta i dołożenie wszelkich starań aby nasi Klienci mogli skupić się na procesach produkcyjnych, optymalnym wykorzystaniu swoich maszyn i urządzeń mając wsparcie w nas w sytuacjach awaryjnych.

Proces naprawy sprzętu jest skrócony do minimum dzięki wprowadzonym standardom diagnozowania i testowania sprzętu, szybkiemu dostępowi do światowych baz danych części zamiennych oraz rozwiniętej logistyce.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.