Jesteśmy renomowanym polskim producentem agregatów prądotwórczych małej, średniej i dużej mocy oraz kogeneracji, a więc agregatów gazowych wytwarzających jednocześnie energię elektryczną i cieplną. Produkcja i sprzedaż agregatów prądotwórczych to nasza specjalność od wielu lat.

Dzięki współpracy z najlepszymi na świecie producentami specjalistycznych silników i prądnic produkujemy, dostarczamy, montujemy i serwisujemy niezawodne agregaty, służące do zapewniania alternatywnego zasilania w energię elektryczną. Sprzedajemy także doskonałe zasilacze UPS – od małych, mogących chronić pojedyncze komputery, aż po duże, które mogą podtrzymywać zasilanie m.in. serwerowni, systemów telekomunikacyjnych oraz urządzeń medycznych.

Nasi Klienci, wykorzystujący dostarczane przez nas polskie agregaty prądotwórcze, mają z naszej strony zapewnione doradztwo techniczne, całościowe skompletowanie sprzętu, dostawę i rozładunek oraz podłączenie do instalacji. Pomagamy załatwić formalności niezbędne do zrealizowania inwestycji, wykonać fundamenty pod agregaty stacjonarne, a także zapewnić wentylację i wyciszenie.

Jako producent agregatów zapewniamy także pełny serwis wszystkich sprzedawanych przez nas urządzeń. Wykonujemy zlecenia jednorazowe lub zawieramy umowy długoterminowe. Gwarantujemy okresowe przeglądy techniczne, w tym zarówno gwarancyjne, jak i pogwarancyjne agregatów i zasilaczy UPS. W przypadku awarii służymy szybką pomocą serwisową.

Wykonujemy także modernizacje już działających agregatów prądotwórczych, wyposażamy je w systemy automatycznego rozruchu i Samoczynnego Załączania Rezerwy.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.