Industrial Frigo od blisko 50 lat produkuje chłodziarki i termoregulatory do kontroli temperatury płynów procesowych. Ponad 10 000 firm na całym świecie wybrało produkty Industrial Frigo. Nasze rozwiązania (produkty i systemy) wykorzystywane są w różnych sektorach gospodarki.

Industrial Frigo jest pionierem w dziedzinie innowacji i poszukiwaniu nowych rozwiązań. Wystarczy pomyśleć chociażby tylko o chłodziarkach o wielkiej wydajności, z kilkoma niezależnymi obiegami, produkowanych przez nas od przeszło 30 lat, albo o bateriach wentylatorowych „BRG” z opróżnianiem grawitacyjnym, które były przez nas opatentowane już w latach dziewięćdziesiątych. Te rozwiązania Industrial Frigo wprowadzało wtedy, kiedy nikt jeszcze nie myślał o połączeniu optymalnej zdolności chłodzenia z niskim zużyciem energii.

Kolejną innowacją było wdrożenie przez nas alternatywnych ekologicznych gazów chłodniczych już od połowy lat dziewięćdziesiątych. Wierzyliśmy w słuszność naszego postępowania od samego początku i to pozwoliło nam być jednymi z najlepszych na rynku.

Kiedy wykorzystywanie gazów ekologicznych stało się wymogiem koniecznym, nasze chłodziarki były już udoskonalone i miały za sobą okres wielu lat testowania i intensywnej pracy u różnych klientów. Doświadczenie i myślenie perspektywiczne pozwoliło nam na dalszy rozwój licznych serii urządzeń zaprojektowanych z ogromną dokładnością i techniczną precyzją.

Products

The exhibitor has not added any products.

News

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.