Magazyn Energetyka & Elektrotechnika jest kwartalnikiem, którego grupą docelową są osoby na wyższych stanowiskach technicznych z zakładów produkcyjnych,ściśle powiązanych z tą tematyką. Dystrybucja magazynu odbywa się wielokanałowo poprzez:

wysyłkę gazety w formie elektronicznej
wysyłka do hurtowni na terenie całego kraju
dystrybucja podczas organizowanych przez wydawnictwo konferencji
prenumerata
bezpłatna wysyłka
dystrybucja na targach branżowych wśród zwiedzających i wystawców
oraz na konferencjach targowych.

Magazyn można również zakupić w sieciach sprzedaży Ruch, Kolporter i Garmond Press.

Pismo Energetyka & Elektrotechnika jest kierowane do głównych energetyków, operatorów sieci, głównych specjalistów ds. wytwarzania i dystrybucji energii cieplnej,kierowników wydziału elektrycznego,ciepłowników, dyrektorów ds. technicznych i inwestycji oraz firm specjalistycznych mających w ofercie urządzenia,technologie i rozwiązania niezbędne do prawidłowego funkcjonowania nowoczesnej energetyki i elektrotechniki. Należy podkreślić, iż pismo kierowane jest na imienne,konkretne nazwisko osoby piastującej stanowisko decyzyjne, odpowiedzialnej za zakup urządzeń w danym zakładzie produkcyjnym.

Jako,że organizujemy konferencje techniczne z zakresu energetyki i elektrotechniki, nasze działania marketingowe wciąż poszerzają krąg odbiorców,który jest na bieżąco aktualizowany i wzbogacany o nowe pozycje poprzez imprezy targowe czy zaproszonych gości konferencyjnych.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.