Grupa PUK reprezentuje niezależną prywatną przedsiębiorczość uruchomioną w najlepszej tradycji średnich firm Niemieckich. Grupa dostarcza: systemy tras kablowych, systemy uchwytów i zacisków kablowych, systemy kanałów podpodłogowych, a także systemy do montażu paneli fotowoltaicznych. Ponadto nasza Grupa oferuje usługę montażu wszystkich oferowanych przez siebie systemów. Dzięki temu, postrzegani jesteśmy jako dostawca usług, dla którego orientacja na Klienta oraz serwis są elementami priorytetowymi.

Zatrudniająca około 350 pracowników, PUK-WERKE KG (bez spółek zależnych) generuje na terenie Europy obrót na poziomie ponad 110 milionów Euro rocznie. Łącznie wszystkie spółki zależne zatrudniają ponad 1.100 pracowników, generując obrót na poziomie 230 milionów Euro rocznie, co pozwala zaliczyć je do stale rosnącej grupy średnich firm.

Ponadto mamy własne spółki dystrybucyjne i partnerów handlowych w wielu krajach europejskich. Dzięki naszej spółce zależnej P&K ENERGO z Rosji, możemy zaoferować Państwu nasze produkty, bezpośrednio z fabryki i magazynu zlokalizowanego w Moskwie.

Firmy EL-PUK i PUK-Romania nie tylko zaspokajają popyt rynku wschodnio-europejskiego w wyroby, ale także posiadają grupy montażowe które wykonują usługi instalacji oferowanych systemów.

Firma TEKOM-PUK jest głównym producentem systemów tras kablowych w Turcji. Wraz z PUK-Middle East otwierają się nowe rynki, nie tylko Turecki, ale także sąsiednich krajów, łącznie z całym rejonem arabskim i północno-afrykańskim.

Dzięki firmie PROFAB-India, od roku 2014 Grupa PUK wzbogaciła się o kolejny zakład produkcyjny, który umożliwia obsługę Klientów z rynku południowej Azji.

Wszystkie spółki oferują pomoc techniczną w doborze elementów, a sama spółka w Polsce posiada ponad dziesięciu terenowych Doradców Techniczno-Handlowych, którzy pozostają do dyspozycji Klienta.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.