Wytwórnia "BŁYSKAWICA" powstała w 1983 roku. W produkcji osprzętu odgromowego firma specjalizuje się od ponad 20 lat, ciągle wprowadzając usprawnienia do swoich wyrobów. Zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części Polski.

Wytwórnia posiada liczną sieć dystrybucyjną swoich wyrobów na terenie całego kraju. Wydanie katalogu zostało opracowane z myślą o dalszej promocji naszych wyrobów na rynku polskim, w nadziei że projektanci i wykonawcy sieci elektroenergetycznych dostrzegą bardzo ważny problem zewnętrznej ochrony odgromowej, której zadaniem w czasie wyładowania atmosferycznego jest przejęcie prądu i odprowadzenie go do ziemi, bez szkody dla chronionego obiektu oraz w sposób bezpieczny dla ludzi przebywających w strefie zagrożenia. Stosując wyroby wytwórni BŁYSKAWICA w połączeniu z elementami wewnętrznej ochrony odgromowo - przeciwprzepięciowej można skutecznie chronić wszelkiego rodzaju obiekty przed działaniem prądu piorunowego.
Przykłady zastosowania wyrobów naszej firmy: PKS Oława, kościoły: Jelcz-Laskowice, Oława, domy jednorodzinne oraz wiele innych, np. Fabryka Gillette w Łodzi, Stocznia
Remontowa w Gdańsku, Dom Dziecka w Warszawie, supermarkety LIDL w Bielsku-Białej i w Stargardzie Szczecińskim, supermarkety NETTO, Park Hotel w Rzepinie oraz inne kościoły i budynki zabytkowe na terenie całego kraju.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.