EKOPLAST to prężnie rozwijająca się firma zbudowana na bazie zespołu ludzi posiadających wieloletnie doświadczenie w konstruowaniu, wytwarzaniu i serwisowaniu form wtryskowych dla przetwórstwa tworzyw sztucznych. Od początku swego istnienia szczególną wagę przywiązujemy do jakości produkowanych narzędzi. Dzięki nowoczesnym systemom wytwarzania jesteśmy w stanie osiągnąć zamierzony efekt jakościowy. Dbanie o wysoką jakość form zaczyna się już na etapie projektowania do którego nasza firma wykorzystuje najnowsze oprogramowania CAD – CAM.

Nowoczesny park maszynowy w którym wiodącą rolę odgrywają maszyny sterowane numerycznie takie jak wieloosiowe centra obróbkowe firmy DECKEL MAHO, elektrodrążarki CHARMILLES i wycinarki drutowe AGIE AGIECUT umożliwia realizację najbardziej złożonych projektów.

EKOPLAST posiada bogato wyposażony dział wtryskarek o sile zwarcia 35T do 1200T, dzięki czemu wszystkie nasze produkowane formy są testowane na bieżąco. W ten sposób mamy możliwość dokonać ostatecznej oceny wytworzonego narzędzia poprzez ocenę jakości wypraski.

Dzięki takiemu podejściu EKOPLAST potrafił zdobyć zaufanie wielu międzynarodowych koncernów. Naszymi odbiorcami są polskie i zagraniczne firmy z następujących branż:
- elektrycznej
- elektro-mechanicznej
- artykułów gospodarstwa domowego
- meblarskiego
- samochodowego
- zabawkowego
- wielu innych.

Dbałość o ciągły rozwój firmy skłonił EKOPLAST do wdrożenia programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego pt: Wdrożenie sposobu wytwarzania jednostkowych form wtryskowych o podwyższonej jakości, zwłaszcza do tworzyw termoplastycznych w przedsiębiorstwie EKOPLAST” w formie kredytu technologicznego. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie Państwo w dziale Programy Unii.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (1)