DOPAK to ambitna firma działająca w branży od 25 lat. Jej silna pozycja na rynku jest wynikiem ogromnego nakładu pracy i dużego zaangażowania. Firma oferuje nowoczesne i innowacyjne rozwiązania technologiczne w przetwórstwie tworzyw sztucznych.
Z NAMI ZAWSZE PO DRODZE DO SUKCESU!
Nasze zdobyte doświadczenie oraz stale poszerzana wiedza na temat pionierskich technologii oraz nowoczesnych maszyn i urządzeń pomaga nam w tworzeniu projektów dostosowanych do indywidualnych wymogów i oczekiwań Klienta.
Nasz sukces to zaufanie oraz satysfakcja naszych Klientów. W celu zagwarantowania jakości świadczonych usług, Dopak wprowadził systemem zarządzania jakością. Spełnienie międzynarodowych wymagań normy PN-EN ISO 9001 ma za zadanie dostarczanie wyrobu i usługi spełniającej wymagania Klienta oraz zwiększenie jego zadowolenia.
W celu intensywnego wsparcia firm PTS tworzymy bazę sprzętową oraz kadrową ukierunkowaną na badania i rozwój, podejmując jednocześnie współpracę z Uniwersytetem Technicznym w Chemnitz – wiodącą instytucją w Niemczech oraz z uczelniami w Polsce.
Naszym celem jest dalszy rozwój oraz intensyfikacja działań w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Serdecznie zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą maszyn i urządzeń oraz do skorzystania z profesjonalnej usługi firmy Dopak.

News

The exhibitor has not added any news.