Firma CHEMPOL prowadzi działalność w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych
(szczególnie technologii PE, PP i PVC). Zajmuje się sprzedażą maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych w systemie konsorcjalnym - najlepszych firm światowych jako ich autoryzowany przedstawiciel. Maszyny i urządzenia mogą być tak skonfigurowane, aby zamykały pełny cykl technologiczny produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych.

Zaletą systemu jest gwarancja najwyższej jakości po najniższych kosztach. Dla wszystkich sprzedawanych maszyn zapewniamy serwis techniczny oraz technologiczny sprawowany
przez serwisantów własnego Działu Technicznego wspomaganego oczywiście serwisem macierzystym firm produkcyjnych.

Dostarcza kompozycje stabilizująco-smarne oraz środki spieniające do tworzenia suchych mieszanek PCV dla producentów rur, profili, płyt twardych i spienionych oraz kabli i przewodów.
Dlaczego
my?

Naszym atutem jest duże doświadczenie w zakresie znajomości branży przetwórstwa tworzyw sztucznych na terenie Polski i całej Europy z uwzględnieniem rynków Europy wschodniej,
co pozwala wspólnie z najlepszymi firmami światowymi, sprostać wszystkim potrzebom naszych klientów. Rozwiązujemy problemy technologiczne u naszych klientów. Z większością naszych klientów, a szczególnie z właścicielami firm utrzymujemy ścisłe kontakty również pozazawodowe. Niebagatelne znaczenie w naszej działalności mają liczne seminaria i konferencje organizowane kilka razy do roku przy naszym współudziale przez partnerów zagranicznych.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (1)