Firma "TOP" powstała w marcu 1994 r. w Porębie znanej w Polsce i na świecie z tradycji budowy obrabiarek.

Obrabiarki nasze wykonujemy w oparciu o wieloletnie rozeznanie światowych rynków obrabiarkowych skąd importujemy wiele zespołów, części i odlewów o wyselekcjonowanej, wysokiej jakości, przy możliwie najniższych kosztach. W oparciu o taką bazę i naszych doświadczonych specjalistów potrafimy w Porębie wykonać dla Państwa szeroki asortyment obrabiarek o wysokiej jakości, trwałości i niezawodności po wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Zapewniamy przy tym szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz stałą dostawę części zamiennych. Świadczymy doradztwo techniczne pomagając w najefektywniejszej eksploatacji naszych obrabiarek. Oferujemy szeroki zakres wyposażeń i narzędzi, dostosowujemy maszyny do indywidualnych potrzeb klientów.

Wykonujemy niezbędne przyrządy, uruchamiamy i wdrażamy je do produkcji wraz z nowymi technologiami. Realizujemy dostawy kompleksowe aż do pełnego uzbrojenia stanowiska pracy w narzędzia, pomoce i niezbędne wyposażenia łącznie ze szkoleniem obsługi i wdrożeniem do produkcji.

Szkolenie obsługi przeprowadzamy bezpłatnie przy odbiorze maszyny.

Wszystkie produkowane przez nas maszyny posiadają oznaczenie CE potwierdzające pełną zgodność ich wykonania z obowiązującymi przepisami w Unii Europejskiej.


Nasz zespół
Do produkowanych pił taśmowych oferujemy stałą dostawę taśm tnących i ich zgrzewanie w razie potrzeby, rolotoki (stoliki) podające i odbierające materiał, dociski i wyposażenia do cięcia w pakietach oraz do cięcia nietypowych przekrojów, urządzenia mechanizujące pracę.

Każdą piłę możemy wykonać w dowolnym stopniu automatyzacji.

Do wiertarek i frezarek oferujemy stoliki obrotowe kątowe z konikiem, układy wodnego chłodzenia, bezstopniowo regulowany posuw stołu, układ półautomatycznego gwintowania, bezstopniową regulację obrotów wrzeciona falownikiem, wielowrzecionowe głowice wiertarskie, oprawki do mocowania frezów, przyrządy do mocowania w pakietach i inne według potrzeb obróbczych użytkownika.

Niezależnie od prezentowanych i wykonywanych przez nas maszyn o symbolach "MEX" i "TOP" , które produkujemy, oferujemy również przecinarki o średnicy cięcia powyżej 330 mm, znanej na świecie tureckiej firmy "IMAS". Możemy również oferować lub pomóc w zakupie praktycznie każdej obrabiarki z importu stosownie do potrzeb i wymagań użytkownika.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy na szczegółową prezentację. Umożliwiamy przeprowadzenie prób pracy maszyn na Państwa materiale jeszcze przed decyzją o zakupie.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.