Janus Obrabiarki to efekt 40 lat doświadczeń na rynku obróbki metali. Wiedza zdobyta w tym czasie, pozwala nam na szczegółową identyfikację potrzeb naszych Klientów oraz idealne dopasowanie maszyn oraz technologii, które w pełni je zaspokoją. Z chęcią dzielimy się własnym know-how, opracowujemy technologię, pomagamy w doborze maszyn, a nawet wdrażamy detale. Doradzamy i szkolimy, aby nasi Klienci mogli zwiększyć swoją przewagę konkurencyjną oraz zmaksymalizować zyski.

W naszej ofercie znajdują się tokarki konwencjonalne i CNC, frezarki konwencjonalne, centra obróbcze, wiertarki promieniowe czy wytaczarki. Oferowane przez nas maszyny do obróbki mechanicznej to sprawdzone urządzenia o atrakcyjnym stosunku ceny do wydajności, bazujące na komponentach wiodących producentów. Wytwarzane są one w starannie wyselekcjonowanych przez nas fabrykach, a nad ich jakością czuwamy osobiście.

Dostarczyliśmy już ponad 1250 obrabiarek na terenie całej Polski. Wielu naszych klientów wraca do nas z kolejnymi zapytaniami. Wynika to z zadowolenia z naszych maszyn oraz kompleksowej obsługi zawierającej w sobie szkolenia operatorów CNC oraz obsługę serwisową.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.