EMT-Systems sp. z o. o. Centrum Szkoleń Inżynierskich specjalizuje się w organizacji kursów i szkoleń z zakresu mechatroniki i szeroko pojmowanych technik inżynierskich.

Nasze szkolenia obejmują swoim zakresem techniki:

automatyzacji,
utrzymania ruchu,
projektowania,
mechatroniki,
informatyki,
mechaniki,
robotyki,
zarządzania jakością.
Na rynku szkoleniowym działamy od 2006 roku. Proponujemy innowacyjne podejście do systemu kształcenia kadr inżynierskich i technicznych branż przemysłowych. Konstruujemy szkolenia kompleksowe, ukierunkowane na kadry utrzymania ruchu maszyn i urządzeń oraz projektantów działających w różnorodnych środowiskach CAD/CAM/CAE.

Nasze szkolenia to gwarancja wysokiej jakości i profesjonalizmu będących wynikiem wieloletniego doświadczenia w zakresie programów szkoleniowych dla firm, instytucji państwowych, szkolnictwa, a także klientów indywidualnych. To właśnie sukcesy naszych klientów są naszą najlepszą wizytówką.

Misją kadry EMT-Systems jest nie tylko dbałość o Klienta uczestniczącego w szkoleniu. Wszyscy nasi pracownicy skrupulatnie dbają o kompleksową pomoc każdemu zainteresowanemu ofertą. Jeszcze na długo przed zgłoszeniem uczestnictwa w wybranym szkoleniu, nasi specjaliści dbają, aby każdy zainteresowany otrzymał niezbędną pomoc w prawidłowym wyborze szkolenia.

Pomagamy określić rzeczywiste kwalifikacje przyszłego kursanta, a także prawidłową ścieżkę szkoleń. W trakcie szkoleń badamy przyrost wiedzy, co automatycznie pozwala określić efektywność naszej pracy.

Udzielamy wsparcia technicznego i konsultacji z zakresu często wykraczającego poza ramy programowe szkolenia, w którym kursant uczestniczy.

Służymy pomocą nie tylko stacjonarnie, w trakcie rozmów telefonicznych, wyjaśniając wszystkie nurtujące Klienta pytania, ale także niejednokrotnie pomagamy na miejscu, w siedzibie Klienta.

Nasi specjaliści przeprowadzają rozpoznanie potrzeb, proponują optymalne rozwiązanie i wybór prawidłowej ścieżki szkoleń. Niejednokrotnie wynikiem konsultacji jest przygotowanie dedykowanego, szytego na miarę szkolenia, które w maksymalnym stopniu pokrywa potrzeby szkoleniowe Klienta.

Multimedia

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.