INTERMAG od prawie 30 lat wspiera polskich rolników i ogrodników w uzyskiwaniu coraz wyższej efektywności w produkcji roślinnej oraz hodowli zwierząt. Firma zaliczana jest do największych producentów nawozów i biostymulatorów, a także produktów prozdrowotnych dla zwierząt w Europie Środkowo-Wschodniej. Rozwija działalność w ponad 25 krajach na całym świecie, a nawozy tutaj produkowane stosowane są obecnie na ponad 5 mln hektarów upraw.

Naszą ambicją jest stać się zapleczem najnowocześniejszych rozwiązań dla rolników i pomóc im zwiększać plony zgodnie z naszym firmowym motto: „SKUTECZNOŚĆ DZIĘKI WIEDZY”

Misją firmy jest dostarczanie innowacyjnych technologii, pozwalających produkować zdrową żywność w ramach zrównoważonego rolnictwa. W tym celu firma współpracuje z uznanymi instytucjami naukowo-badawczymi, a ponadto zbudowała własne zaplecze badawczo-doświadczalne, które pozwala na prowadzenie zaawansowanych badań i prac rozwojowych. Wprowadzenie na rynek nowych produktów zawsze poprzedzone jest rzetelnymi badaniami biologicznymi, które potwierdzają ich efektywność w praktyce rolniczej i ogrodniczej. INTERMAG konsekwentnie inwestuje w rozwój nowych technologii, czerpiąc inspirację z rozwiązań, które wymyśliła sama natura miliony lat temu.

Celem firmy jest długoterminowy rozwój, dlatego tak ważna dla nas jest inwestycja w badania i rozwój produktów. Nowoczesne urządzenia i aparatura w laboratorium oraz zespół doświadczonych, wykształconych profesjonalistów, pełnych zaangażowania i pasji w poszukiwaniu i odkrywaniu nowych rozwiązań, przynoszą efekty w postaci innowacyjnych produktów wprowadzanych na rynek. Nieustannie wzrasta też potencjał produkcyjny firmy – rozbudowywana i modernizowana fabryka jest obecnie jedną z najnowocześniejszych w Europie wśród producentów nawozów dolistnych i biostymulatorów. Wartością nadrzędną firmy jest satysfakcja Klientów, a ich rosnące wymagania, opinie i sugestie są inspiracją do ciągłego udoskonalania oferty oraz wprowadzania kolejnych innowacyjnych rozwiązań, przyczyniających się do zwiększenia ilości i jakości plonów.

Multimedia

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.