Meble i inne elementy dekoracyjne są niezwykłym dodatkiem w naszym domu. Lubimy kiedy wnoszą ze sobą ciepło i charakter. Taką właśnie rolę pełnią antyki. Przenoszą niejako styl i ducha minionych epok w progi naszych domów. Moda na piękne, klasyczne meble i dodatki pozwala dziś na umieszczanie ich zarówno w wytwornych salonach jak i skromnych łazienkach.

Wystarczy tylko trzymać się zasady jednakowej kolorystyki.
Nasza firma z siedzibą w Bochni koło Krakowa od 12 lat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. W naszej ekspozycji o powierzchni ponad 500 m2 znajdą Państwo przede wszystkim: stare meble, obrazy, lustra, lampy, zegary, figury z brązu, srebra i platery, rozety sufitowe, rzeźbę alabastrową, porcelanę. Spora część naszej oferty pochodzi z demontażu z hoteli francuskich i datowana jest na lata 50. ubiegłego stulecia, dlatego często zaopatrujemy dwory, hotele, pensjonaty i restauracje. Chętnie współpracujemy również z kolekcjonerami i instytucjami kulturalnymi. Dzięki zakupom „z pierwszej ręki” oferujemy bardzo przystępne ceny. Oferujemy sprzedaż detaliczną i hurtową. Na życzenie klienta zapewniamy transport zakupionego towaru.

Zapraszamy do obejrzenia naszej – jednej z bogatszych w Polsce- ekspozycji w Bochni przez 7 dni w tygodniu (po wcześniejszym potwierdzeniu telefonicznym).
Na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT marża, faktury VAT.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.