Jesteśmy jednostką projektową działającą od 1998 roku specjalizującą się projektowaniem instalacji w obiektach użyteczności publicznej, oraz obiektach przemysłowych.
Przez ten czas zdobyliśmy duże doświadczenie i wyrobiliśmy sobie silną pozycję na rynku.
Nasz zespół stanowi szesnasto-osobowa kadra inżynierska o wysokich kwalifikacjach oraz wysokim doświadczeniu zawodowym zdobytym na różnorodnych budowach i przy realizacji wielu projektów. Posiadamy uprawnienia projektowe i wykonawcze. Pozwala to nam na pełną i kompleksową obsługę projektową najbardziej wymagających inwestorów.
Dzięki ścisłej współpracy z czołowymi producentami nowoczesnych technologii, w naszych projektach uwzględniamy najnowsze rozwiązania pojawiające się na rynku. Współpracujemy z wieloma firmami z branży posiadamy dostęp do nowoczesnych sprawdzonych technologii i szeroko pojętego doradztwa technicznego. Służymy fachową poradą w zakresie doradztwa i opiniowania dokumentacji w zakresie instalacji sanitarnych , grzewczych i klimatyzacji.
Posiadamy własną nowoczesną pracownię wyposażoną w profesjonalne narzędzia projektowe. Projektowanie realizowane jest przy użyciu nowoczesnych systemów i technik przy wykorzystaniu specjalistycznego oprogramowanie Cad oraz programów branżowych.
Najlepszą rekomendacją dla naszych projektów są oczywiście realizacje w całej Polsce. Projekty są doceniane przez inwestorów i wykonawców za wysoką jakość opracowania. Decydując się na wybór projektu z naszego biura możecie być Państwo pewni, że sprawnie i bezproblemowo otrzymacie rzetelną i nowocześnie opracowaną dokumentację, umożliwiającą łatwą realizację inwestycji.
Cechuje nas doświadczenie oraz polot w rozwiązywaniu problemów inżynierskich.
Byłoby dla nas zaszczytem i przyjemnością współpracować z Państwem w zakresie opracowywania kompleksowego projektu.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.