Firma ZABI Sp. z o.o. została założona w 1990 roku. Początkowo była to jednoosobowa działalność gospodarcza-„Ślusarstwo Produkcyjne ZABI”.

W 2001 roku firmę przekształcono w Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, której właściciele do dziś rozszerzają swoją działalność poprzez wieloletnie doświadczenie w branży przemysłowej. Przez wszystkie lata ZABI Sp. z o.o. dynamicznie się rozwijała , generowała zyski i rozszerzała swoje możliwości produkcyjne. Zasięg działalności firmy obejmuje całą Polskę oraz kraje ościenne, m.in. Czechy, Słowację i Litwę. Firma stale rozszerza swój asortyment produkcyjny, oraz rozbudowuje powierzchnie produkcyjne.
Obecnie do użytku oddane są obiekty produkcyjne w Czańcu i w Oświęcimiu.

Strategią firmy jest budowanie własnej marki w oparciu o sprawdzone i oryginalne technologie produkcyjne wraz z wykorzystaniem najnowocześniejszej wiedzy oraz w oparciu o innowacyjne technologie. Podstawowy cel strategiczny to spełnienie oczekiwań i potrzeb klientów, dążenie do wysokiej jakości wyrobów, jak również podnoszenie kwalifikacji zawodowych pracowników. Poprzez realizacje postawionych celów Spółka chce zwiększyć konkurencyjności firmy.

Products

The exhibitor has not added any products.

News

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.