Jesteśmy jedynym polskim producentem i dostawcą kolejowych tablic informacyjnych LCD oraz tablic paletowych. Wyposażenie dworców w system informacji wizualnej realizujemy w sposób systemowy.

Zdecydowana większość polskich dworców kolejowych wyposażona jest w system tablic informacyjnych KZŁ.
Nasze tablice spełniają wymogi techniczne i funkcjonalne stawiane przed systemem informacji pasażerskiej oraz posiadają świadectwo dopuszczenia GIK. System informacji wizualnej KZŁ jest zgodny z wytycznymi Polskich Linii Kolejowych SA oraz posiada kompatybilność elektromagnetyczną i deklaracje zgodności.

Aktualnie oferowany przez KZŁ system informacji wizualnej oparty na tablicach w technologii LCD jest najnowocześniejszym i najlepszym rozwiązaniem w Europie.
Kolejowe Zakłady Łączności oferują elektroniczne tablice informacyjne LCD w wersji niebieskiej i czarnej, tablice LCD-TFT (monitorowe) oraz tablice paletowe. Dostarczany przez KZŁ system informacji wizualnej wraz z tablicami elektronicznymi LCD współpracuje z systemami nadrzędnymi np. SitKol, SEPE.

System elektronicznych tablic informacyjnych opartych na technologii LCD produkowany przez KZŁ został nagrodzony główną nagrodą im. Ernesta Malinowskiego podczas najważniejszych targów kolejowych w Polsce – TRAKO 2009
. Należy podkreślić, że jest to najcenniejsza nagroda kolejowa w Polsce, przyznawana co dwa lata.

Kolejowe Zakłady Łączności to także największy i najstarszy producent automatów biletowych w Polsce.
W tej dziedzinie KZŁ dostarczają automaty nie tylko na kolej ale również do miast, instytucji i firm prywatnych. W ostatnim czasie Spółka wprowadziła na rynek najnowocześniejsze parkomaty w Polsce, które pełnią także funkcję informatorów.

Za innowację w postaci automatu biletowego LOCOMAT S300i
wyposażonego w przystankową tablicę informacyjną LCD, firma na targach SilesiaRAIL otrzymała medal.

Trzecią domeną Kolejowych Zakładów Łączności jest zapewnienie systemu łączności technologicznej na kolei w postaci SLK
– systemu łączności dyspozytorskiej. Jest to zaawansowany technologicznie system zapewniający pełną łączność w obrębie lokalnego centrum sterowania (LCS).

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.