Koncern .A.S.A. Abfall Service AG został założony w roku 1988. Swoją działalność koncern zaczął stopniowo rozszerzać na kraje Europy Środkowej – od 1992r. jest obecny w Republice Czeskiej, na Węgrzech i na Słowacji. W połowie 2000 r. firma .A.S.A. pojawiła się na terenie Polski. Centrala polskiej gałęzi – A.S.A. Eko Polska - znajduje się w Zabrzu, skąd przedstawiciele .A.S.A. wyznaczają kierunki rozwoju koncernu na rynku polskim.

Od połowy 2001 roku .A.S.A. świadczy swoje usługi dla mieszkańców i klientów instytucjonalnych na terenie województwa śląskiego, małopolskiego i podkarpackiego odnotowując dynamiczny przyrost liczby gmin i podmiotów gospodarczych, zainteresowanych nawiązaniem współpracy w zakresie gospodarki odpadami.

.A.S.A. w Polsce to przede wszystkim kompleksowe usługi gospodarowania odpadami, czyli zbieranie i usuwanie odpadów komunalnych niebezpiecznych i przemysłowych. Jednakże korzystając z wieloletnich doświadczeń i profesjonalnego zaplecza, w wachlarzu oferowanych przez .A.S.A. usług znajdują się również m.in. usługi konsultingowe, rekultywacja, edukacja ekologiczna.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.