Hurtownia Granitu MONUMENT jest jednym z największych dostawców nagrobków granitowych w Polsce. To firma rodzinna, w której zamiłowanie do kamieni przekazywane jest z pokolenia na pokolenie – z ojca na syna, już od prawie 30 lat. Firma powstała w 1978 roku. Dzięki bogatej ofercie, konkurencyjnym cenom oraz bardzo dogodnej lokalizacji w samym sercu Europy ma klientów zarówno w kraju jak i zagranicą.

Na powierzchni ponad 8 000 m2 w stałej ekspozycji znajdują się nagrobki z Indii, nagrobki z Chin, nagrobki z RPA, Ukrainy i Skandynawii.

Klienci zna miejscu mają możliwość wyboru z ponad kilkudziesięciu wzorów i kolorów. Najbardziej wymagający mogą skorzystać z usług profesjonalnego studia projektowego. Pomysły klientów są przekładane na rysunek techniczny, który jest podstawą do produkcji u naszych partnerów w Indiach i Chinach.

Hurtownia Granitu MONUMENT od lat cieszy się dużym uznaniem nie tylko wśród swoich klientów, ale również wśród dostawców. Przedstawiciele firmy uczestniczą we wszystkich największych targach branżowych na świecie dzięki czemu firma nieustannie poszerza swoją ofertę.

Uczestniczymy w wielu targach branżowych, dzięki czemu nawiązujemy kontakty z nowymi odbiorcami, których z dnia na dzień jest coraz więcej. Dokładamy wszelkich starań aby byli oni zadowoleni z naszej obsługi oraz materiałów.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.
Now you can help in the development of superexpo.com and the exhibition industry!

We are asking you to help in collecting funds to extend the current form of the portal and its independence. Until now, the portal has been maintained from private funds, but we want to go ahead and grow for our users. The portal unites the entire trade show industry: it is addressed to exhibitors, organizers and visitors - we care about maintaining and transferring these mutual relations to a higher level.

superexpo team Digitization and development of the trade shows with our help is also in your hands!

Thanks to the support, we will get the opportunity to better influence on the direction of evolution and even better promotion of the industry. Superexpo.com is a place of presentation for companies and free materials for those interested, including video and 360 degree virtual tours. A professional approach in the implementation of materials and management of the portal costs us a lot of work and we would like the portal to be user-friendly and free of ads. We are aware that most people will skip our appeal, but if superexpo.com is useful to you or you believe in our mission, consider supporting our initiative.