O kamieniu jako stylowym materiale używanym do wykończenia wnętrz oraz do aranżacji ogrodu i elewacji budynku można mówić w nieskończoność. Nasza firma kamieniarska IdealStones to ponad dwadzieścia lat doświadczenia w branży kamieniarskiej. Nasi specjaliści śledzą światowe trendy, doskonalą wiedzę i umiejętności. To dlatego jesteśmy w stanie współpracować z inwestorami przy realizacji nawet najbardziej precyzyjnych i nietypowych zleceń. Kamień z naszej hurtowni i nasze realizacje możecie Państwo podziwiać w hotelach, obiektach sakralnych, obiektach użyteczności publicznej, restauracjach, apartamentach, pałacykach i dworkach, domach i mieszkaniach w całej Polsce.

Nasze kontakty wśród dostawców kamienia umożliwiają nam uzyskanie konkurencyjnych cen, a nowoczesny park technologiczny precyzyjną obróbkę. Dzięki temu wygrywamy przetargi czy konkursy cenowe dla klienta zinstytucjonalizowanego.

W naszym katalogu znajdą Państwo różne gatunki kamienia, od marmuru przez popularny granit po onyksy i trawertyny. Każdy z nich ma inne właściwości, chociaż jedną mają wspólną – trwałość i elegancję, ponadczasowe piękno. Naturalny rysunek kamienia to wyrafinowany, niepowtarzalny wzór, a odpowiednio zastosowany zapewnia wyrafinowaną atmosferę i niezwykły komfort.

Obserwujemy światowe trendy i zgodnie nimi ciągle się rozwijamy, wzbogacając naszą ofertę o nowości materiałowe, jakimi są kwarcyty czy spieki. Nasi klienci mogą być pewni, że znajdą u nas każdy, wymarzony materiał, dzięki któremu wykańczane kamieniem wnętrze będzie bezapelacyjnie niepowtarzalne.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.