Nasza firma została założona w 1974 roku. Od samego początku firma zajmuje się automatyzacją dzwonów, montażem konstrukcji dzwonowych oraz renowacją i produkcją zegarów wieżowych. W swojej działalności kładziemy szczególny nacisk na nowoczesne rozwiązania technologiczne uwzględniające potrzeby naszych klientów, czego wynikiem było wprowadzeniem na rynek Carillonów, elektronicznych kurantów, Multimedialnego Śpiewnika, czyli urządzenia do wyświetlania tekstu pieśni oraz systemów monitorujących dla obiektów sakralnych.

Zapewnienie wysokiej jakości proponowanych przez firmie usług realizowane jest m.in. poprzez wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z ISO 9001:2001. Dzięki konsekwencji w działaniu i propagowaniu modelu doskonalenia jakości zostaliśmy nagrodzeni certyfikatem jakości „Wielkopolska Jakość 2004”. Kolejnym znaczącym wyróżnieniem było przyznanie firmie Dyplomu J.E. Ks. Kardynała Józefa Glempa Prymasa Polski za 30 lat działalności firmy na rzecz obiektów sakralnych.

Zdobyte doświadczenie na przestrzeni kilkudziesięciu lat daje naszym przyszłym klientom gwarancję profesjonalnej i rzetelnej obsługi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy i skorzystania z naszych usług.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.