ZPUG IZOTERMA prowadzi działalność produkcyjną od 1979r.
Przedmiotem działalności jest produkcja z zakresu elektrotermii. Produkujemy wyroby rynkowe dla ludności oraz produkty inwestycyjne. Wyroby służą do ogrzewania elektrycznego pomieszczeń mieszkalnych, domów, ich otoczenia - schodów zewnętrznych, chodników, rurociągów.
Wyroby inwestycyjne to: szafy do suszenia odzieży roboczej, urządzenia do suszenia wydruków wielkoformatowych.
Wykonujemy także urządzenia grzejne nietypowe, w których czynnikiem grzejnym są druty oporowe, folie, maty, przewody grzejne.
Jedną z naszych specjalności jest kompleksowe ogrzewanie kościołów - ciepło jest dostarczane natychmiast - w określonym czasie i miejscu.
Produkujemy także wtyczki sieciowe (płaskie). Oferujemy osprzęt elektryczny do zastosowań w grzejnictwie elektrycznym. Wykonujemy elementy i podzespoły grzejne jako części zamienne wyposażenia AGD oraz do maszyn i urządzeń linii technologicznych, w których grzejnictwo elektryczne ma zastosowanie.

ZPUG IZOTERMA nieprzerwanie od 1979r. zajmuje się produkcją z zakresu elektrotermii. Od tego czasu zrealizowała setki projektów w kraju i za granicą.

IZOTERMA jest jednym z nielicznych obecnie zakładów w Polsce, które projektują, produkują zespoły grzejne i urządzenia - rynkowe i inwestycyjne z zakresu grzejnictwa elektrycznego. IZOTERMA wykonuje też nietypowe urządzenia na zamówienie.

Urządzenia produkcji IZOTERMY cechuje nowoczesna konstrukcja i w wysokim stopniu przetworzona technologia, ich jakość i osiągi eksploatacyjne dorównują wyrobom importowanym a w wielu przypadkach je przewyższają.

Od lat odbiorcami produktów IZOTERMY są znaczące jednostki gospodarcze:
KGHM, Lotos, Tauron, PGE Energetyka, Zakłady Chemiczne Rokita, Grupa Azoty Kędzierzyn-Koźle, Police, PKP Cargo, PKP PLK, Koleje Mazowieckie, Mostostal, SKANSKA, Tramwaje Warszawskie, Metro Warszawskie, Jeronimo Martins, Hilton, zakłady komunalne i wodociągowe - MPO, MPWiK, lotniska, policja, wojsko, staż graniczna, straż pożarna – PSP i OSP, stanice rybackie, obiekty sakralne, kościoły.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.