Firma "AWE-BIS" funkcjonuje na Polskim Rynku od 2001 r. a przez jej powiązania z P.H.U. "AWE" oraz P.P.H. "AWE - Stefanshof" rodowód Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowo-Usługowego "AWE-BIS" sięga roku 1990.
Głównym profilem działalności naszego Przedsiębiorstwa jest konfekcjonowanie i dystrybucja win gronowych marki "PRINZ STEFAN".
Podczas wieloletniej pracy na Rynku, wino "PRINZ STEFAN" dotarło do większości dużych i średnich miast w Polsce i zdobyło wysokie uznanie wśród wyselekcjonowanej grupy swoich konsumentów.
Produkt naszej Firmy został już zweryfikowany przez Rynek, jest powtarzalny w jakości i walorach smakowo-zapachowych, a w minionych latach doczekał się również wielu znaczących odznaczeń i wyróżnień a w szczególności na Ogólnopolskich Konkursach organizowanych przez Krajową Radę Winiarstwa i Miodosytnictwa.
Od 1993 r. kiedy wina "PRINZ STEFAN" przeszły badania na zgodność z Kodeksem Prawa Kanonicznego jako wina mszalne, rozpoczęliśmy równoległe pozyskiwanie odbiorców nabywających te wina z przeznaczeniem do celów liturgicznych.
Firma nasza kojarzona jest z winami gronowymi pochodzącymi z AUSTRII, a znaki tow. "PRINZ STEFAN" z wizerunkiem Konia oraz z Szatą Książęcą - stały się jej nieodłącznymi symbolami.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.