MV Poland
MV Poland Spółka z o. o. istnieje od 2006 roku i jest filią litewskiej spółki Mineraliniai Vandenys, zajmującej się handlem hurtowym napojów alkoholowych i wyrobów tytoniowych w Krajach Bałtyckich. Jest ona liderem w tej branży. Spółka Mineraliniai Vandenys należy do MG Baltic - jednego z największych koncernów w Krajach Bałtyckich.

Obecnie portfolio Mineraliniai Vandenys posiada około 350 produktów, które są dostarczane przez 3 centra dystrybucyjne do ponad 15 tysięcy punktów detalicznych, 3 tysięcy punktów HoReCa i 1,5 tysiąca sklepów sieciowych na Litwie, Łotwie, w Estonii i w Polsce. Mineraliniai Vandenys zajmuje się nie tylko importem i dystrybucją tych wszystkich produktów ale również ich marketingiem.
Mineraliniai Vandenys ma 4 biura – w Wilnie, Rydze, Tallinie oraz w Warszawie. Współpracuje z należącą do koncernu MG Baltic spółką Tromina, która świadczy usługi logistyczne i zarządza magazynami o powierzchni 35000 m. kw w największych miastach litewskich. Zarządzanie procesem komercyjnym, marketingowym, finansowy oraz IT odbywa się w Mineraliniai Vandenys w sposób scentralizowany – z biura wileńskiego.
Na rynku bałtyckim Mineraliniai Vandenys wyróżnia się silnym i wszechstronnym zespołem znawców napojów. Spółka Mineraliniai Vandenys była jedną z pierwszych, która zaangażowała ekspertów od wina i szampana oraz jest jedyną spółką na rynku, posiadającą eksperta od napojów wysokoprocentowych. Eksperci napojów nie tylko dobierają asortyment i szukają nowości, ale również przygotowują informację edukacyjną oraz organizują 100 degustacji rocznie.
Spółka Mineraliniai Vandenys rozpoczęła swą działalność w litewskim handlu detalicznym w 1992 roku, w 2006 roku wkroczyła na Rynek Polski, natomiast od roku 2007 jest obecna na rynku estońskim i łotewskim.
Obecnie w Polsce Mineraliniai Vandenys reprezentuje takie marki, jak Stumbras, Beluga, Kalashnikov, Scottish Leader, Bunnahabhain, Angostura, Hine, Bianchi, LGCF oraz inne.
Sieć dystrybucyjna spółki obejmuje ponad 10 500 punktów handlowych w Polsce.
Biuro MV Poland Spółka z o. o. mieści się w Warszawie.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.
Now you can help in the development of superexpo.com and the exhibition industry!

We are asking you to help in collecting funds to extend the current form of the portal and its independence. Until now, the portal has been maintained from private funds, but we want to go ahead and grow for our users. The portal unites the entire trade show industry: it is addressed to exhibitors, organizers and visitors - we care about maintaining and transferring these mutual relations to a higher level.

superexpo team Digitization and development of the trade shows with our help is also in your hands!

Thanks to the support, we will get the opportunity to better influence on the direction of evolution and even better promotion of the industry. Superexpo.com is a place of presentation for companies and free materials for those interested, including video and 360 degree virtual tours. A professional approach in the implementation of materials and management of the portal costs us a lot of work and we would like the portal to be user-friendly and free of ads. We are aware that most people will skip our appeal, but if superexpo.com is useful to you or you believe in our mission, consider supporting our initiative.