Dostarczamy kompletne, zintegrowane systemy łączności wraz z urządzeniami transmisji kablowej, światłowodowej i radioliniowej, dla sieci publicznych i dla systemów specjalnych. Nasze urządzenia przeznaczone są do pracy w trudnych warunkach środowiskowych.

Specjalizujemy się w opracowywaniu urządzeń łączności radiowej: radiolinii horyzontalnych, pozahoryzontalnych i troposferycznych, radiostacji szeroko pasmowych, łączy radiowych do samolotów bezpilotowych.

W naszej ofercie znajdują się kompletne rozwiązania VoIP (centrale polowe, telefony), urządzenia sieciowe IP, przełącznice traktów cyfrowych oraz urządzenia kryptograficzne.

Jesteśmy jedną z nielicznych firm realizujących dostawy sprzętu łączności na potrzeby Ministerstwa Obrony Narodowej, zarówno do stacjonarnego systemu łączności, jak i do obiektów polowych. Nasze rozwiązania reprezentują najwyższy poziom technologiczny, co jest rezultatem znaczących inwestycji w badania i rozwój, połączonych z doświadczeniem i kreatywnością naszego zespołu.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.