Ostatni dzwonek w roku szkolnym już wybrzmiał... Wakacje można uznać za oficjalnie rozpoczęte! Najwyższy zatem czas by uwagę zwrócić właśnie na najmłodszych.
Na Targach Kielce w roli głównej: moda dziecięca.

FASHION FOR KIDS to premierowa edycja Targów Kontraktacyjnych Odzieży i Tekstyliów Dziecięcych będąca owocem wieloletniego i nieustannego sukcesu Targów KIDS’ TIME w Kielcach oraz dynamicznego rozwoju tej właśnie branży w ostatnich latach.
Zapraszamy do udziału w tej nowej imprezie sektora mody dziecięcej o charakterze biznesowym B2B, która odbędzie się w dniach 28-29 czerwca 2018 roku!

Znakomita okazja na przegląd kolekcji na nowy sezon oraz zapoznanie się z bogatą ofertą ubranek, pościeli i innych wyrobów branży tekstylnej dla dzieci - bądź na czasie z trendami i spotkaj się ze specjalistami branży podczas indywidualnych rozmów, warsztatów oraz konferencji!

Dedykowana aplikacja FASHION FOR KIDS 2018 pozwoli łatwo i szybko odnaleźć dowolne stoisko a wbudowany w aplikację skaner kodów QR, które znajdują się na każdym stanowisku, ułatwi dostęp do informacji o wystawcach oraz umożliwi stworzenie własnej listy ulubionych!

Po zakończonych targach nie usuwaj aplikacji – w kilka dni po imprezie wzbogacimy ją o nowy wirtualny spacer z tegorocznego wydarzenia.
Wejdź na www.superexpo.com i dowiedz się więcej!

Download application

Download from Google Play Download from App Store