Targi SACROEXPO odbywające się na terenie Kielc w dniach 11-13 czerwca 2018 roku to targi budownictwa oraz wyposażenia kościołów. Poruszają one tematykę związaną ściśle z dewocjonaliami, sztuką sakralną oraz kościołem. Zdaniem wielu ekspertów jest to najważniejsze wydarzenie tego typu w całej Europie, dlatego gromadzi w sobie nie tylko wielu wystawców, ale też odwiedzających. Podczas targów dochodzi nie tylko do wielu prezentacji związanych z materiałami budowlanymi przeznaczonymi do budowy kościołów oraz elementów wyposażenia, ale też do rozmów na temat kryzysu w kościele.

Przygotowana specjalnie na tę okazję aplikacja SACROEXPO pozwoli łatwo i szybko odnaleźć dowolne stoisko, a wbudowany w aplikację skaner kodów QR, które znajdą się na każdym stoisku, ułatwi dostęp do informacji o wystawcach oraz umożliwi tworzenie własnej listy ulubionych.

Informacje o Targach - zapewnią dostęp do wiedzy oraz newsach dot. wydarzenia z poziomu aplikacji w urządzeniu mobilnym, wygodnie i zawsze pod ręką!
Baza wystawców z wyszukiwarką dostarczy dokładnych informacji o firmie, jej produktach czy usługach!
Skaner kodów QR, które znajdą się na wszystkich stanowiskach, pozwoli na łatwe odnalezienie informacji o wystawcy, bez potrzeby tradycyjnego wyszukiwania firmy po nazwie!
Z pomocą aplikacji łatwo wyszukasz i dodasz wystawców do listy ulubionych, tak żeby wrócić do nich w dogodnym momencie i nie zgubić żadnego wartościowego kontaktu!
Po targach aplikacja zapewni wirtualny powrót do wydarzenia i pozwoli odkryć jeszcze więcej dzięki wirtualnym spacerom po całej powierzchni wystawienniczej, dostępnym również w VR!

Gdy targi dobiegną końca, nie usuwaj pobranej aplikacji – w kilka dni po imprezie superexpo.com wzbogaci ją o nowy wirtualny spacer z tegorocznego wydarzenia!

Download Application

Download from Google Play Download from App Store